پایگاه اطلاع‌رسانی «معــاونت تبلیــغ و امور فرهنگــی حــوزه‌های علمیــه» | تبلیغ یکی از اصلی‌ترین و مهمترین ابزارهای دین مبین اسلام است که از دیرباز برای پیشبرد و نشر معارف اسلامی توسط مبلغان دین انجام می‌شد. سیره‌ای که از پیامبران، امام و بزرگان دین سینه به سینه منتقل شده و تا عصر حاضر به ما رسیده است. «حضرت امام خامنه‌ای»
برگزیده‌ها
صفحه اصلی > اخبار > آرشیو اخبار 


معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نشست آیت‌الله اعرافی با مدیران معاونت تبلیغ حوزه های علمیه

حجت‌الاسلام والمسلمین ملانوری در بازدید آیت‌الله اعرافی از این معاونت براهتمام انجام مأموریت های محوله از سوی مدیریت حوزه‌های علمیه تأکید و آن را برای رشد امر تبلیغ و فراگیر شدن مسئله فرهنگی ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی «معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه»، حجت الاسلام والمسلمین حسین ملانوری، سرپرست معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه در بازدید آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه از بخش‌های مختلف این معاونت که در ساختمان دارالولایه برگزار شد، بر اهتمام انجام مأموریت های محوله از سوی مدیریت حوزه‌های علمیه تأکید و آن را برای رشد امر تبلیغ و فراگیر شدن مسائل فرهنگی ضروری دانست.
 
وی توجه به امر تبلیغ، ارتباط قوی تر و بهتر با مراکز و نهادهای تبلیغی و جهادی و همفکری با بیش از سیصد نیروی جهادی، راه‌اندازی شورای اندیشه‌ورز تبلیغ، فعال‌شدن عضویت نیروهای جهادی تبلیغ در شورای اندیشه‌ورز تبلیغ، همفکری و هم‌افزایی با مبلغین، تقویت نرم‌افزار سماوات، همکاری با روحانیون موفق در عرصه تبلیغ جهادی، هم فکری با مجمع نمایندگان طلاب، ابلاغ طرح آمایش برای همفکری بیشتر، برگزاری جلسات متعدد، فعال شدن ستاد عفاف و حجاب و مسجد و ... از جمله برنامه‌های محوله مدیریت جدید این معاونت برشمرد.
زمان ارسال : دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩ / شماره خبر : ٤١٥٠٢٠ / بازدیدها : 160

ارسال مطلب توسط: روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه