معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > همفکری و هم‌اندیشی بزرگترین هدف از برگزاری همایش گروه های تبلیغی است.


حجت الاسلام و المسلمین نبوی

همفکری و هم‌اندیشی بزرگترین هدف از برگزاری همایش گروه های تبلیغی است.

حجت الاسلام والمسلمین نبوی هدف از همایش گروه های تبلیغی را هم‌اندیشی برای به اشتراک گذاشتن تجارب حاصل از فعالیت های گروه‌های تبلیغی که در نهایت منجر به ارتقاء وضعیت و فعالیت های این گروه ها خواهد شد دانستند.

به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی به همت اداره کل همکاری های تبلیغی معاونت تبلیغ همایش گروه های تبلیغی سراسر کشور در مجتمع یاوران حضرت مهدی (عج) برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین نبوی هدف از این همایش را هم‌اندیشی برای به اشتراک گذاشتن تجارب حاصل از فعالیت های گروه‌های تبلیغی که در نهایت منجر به ارتقاء وضعیت و فعالیت های این گروه ها خواهد شد دانستند و افزودند این گونه همفکری ها بزرگترین هدف از برگزاری همایش گروه های تبلیغی است.
معاون تبلیغ حوزه‌های علمیه افزود: لازمه کار گروهی اعتقاد همه افراد گروه به کار است. اگر افراد نسبت به اهمیت کار و فعالیت خودشانبی توجه شدند، در ادامه هم فعالیت گروه و هم خود آن افراد دچار مشکل خواهند شد.
ایشان در ادامه مزیت های کار گروهی را اینگونه بر شمردند: تمرین کار گروهی؛ تمرین مدیریت؛ زمینه بروز خلاقیت و ابتکار؛ ایجاد زمینه برای به دست آوردن تخصص های کوچک و خرد؛ کارورزی و نظارت نزیک؛ استفاده از شیوه صحیح در تبلیغ و تمرین اخلاص.
حجت الاسلام نبوی آفات گروهی را رقابت ناسالم؛ تعدد کارهای ناتمام در تبلیغ و دریافت کمک مردمی ناسالم دانسته و جهت اجرای برنامه تبلیغی برای جنس مخالف و عدم دقت در جوانب آن هشدار داد.
تاریخ ارسال مطلب : يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ / شماره خبر : ٣٩٣٨٠٨ / تعداد بازدید : 2219

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مبلغان | دین‌باوران | هنر آسمانی | محصولات | نرم‌افزارها | ماهنامه
روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه

روابط عمومی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیّه